Plan izleta

Obiteljski izlet @ Požega
ožu 8 cjelodnevni
Obiteljski izlet @ Požega

Obiteljski izlet je planinarski izlet povodom dana grada Požege.

Ovako je bilo prošlih godina:

Obiteljski izlet povodom Dana grada Grgureva

Drugi obiteljski izlet

Pozivamo vas na „3. Obiteljski izlet“ povodom Dana grada Požege – ”Grgureva” – u nedjelju 8.3.2020. g.
Okupljanje u 9:00 sati na parkiralištu iza Gradske kuće.
Prijave društava i tradicionalni planinarski doručak (kruh s mašću i pekmezom, te topli čaj i drugi napitci).
Oko 9:45 sati obraćanje predsjednika društva gostima i govor gradonačelnika, a nakon toga zajednička fotografija.
U 10:00 sati polazak na staze:
 Obiteljska staza (lakša – za šire građanstvo i obitelji s djecom) – Grgin dol-Sv. Vid-Trg Sv. Trojstva – oko 2 sata
 Planinarska staza (teža – za planinare) – Sokolovac- Vrhovački grad–Šicana-Trg Sv. Trojstva – oko 4 sata
Na parkiralištu iza Gradske kuće organizira se sljedeći program (12:00-17:00 sati): popularne igre za djecu (prijave po povratku s obiteljske staze), glazba te hrana i piće po popularnim cijenama.
Podjela zahvalnica oko 15:00 sati.

svi
Sub